Animed

Nasz zespół

Lek. Wet. Magdalena Wójcik

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.  Współzałożycielka i kierowniczka przychodni ANIMED. Główny internista. W lecznicy zajmuje się̨ głownie dermatologią, diagnostyką cytologiczną. Diagnostyka mikroskopowa nie ma dla niej tajemnic. Uczestniczka studiów specjalizacyjnych z chorób psów i kotów oraz licznych szkoleń́ i konferencji naukowych. Zakochana w podróżach, najlepiej tych długich i dalekich.

Lek. Wet. Wojciech Wójcik

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.  Współzałożyciel i kierownik przychodni ANIMED. W lecznicy zajmuje się̨ głownie chirurgią miękką̨, ortopedią i chirurgią interwencyjną u pacjentów w stanach nagłych. Spotkacie go Państwo również̇ w trakcie wizyt okulistycznych czy stomatologicznych. Uczestnik studiów specjalizacyjnych z chirurgii zwierząt oraz licznych szkoleń i konferencji naukowych. Prywatnie pasjonat rehabilitacji dzikich zwierząt, właściciel gospodarstwa ekologicznego.

Lek. Wet. Anna Chmura

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Internistka w przychodni weterynaryjnej ANIMED. Jej zainteresowania związane z weterynarią oscylują głównie wokół kardiologii psów i kotów ale chętnie poszerza swoją wiedzę również w innych kierunkach. W życiu prywatnym wielka pasjonatka historii – wolne chwilę poświęca na rekonstrukcję historyczną XVII i X w. oraz zwiedzanie muzeów i zamków.

Lek. Wet. Tomasz Walczyński

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Internista, do tej pory zdobywał swoje doświadczenie głównie w klinikach i przychodniach całodobowych dzięki czemu stany nagłe nie są mu obce, przyszłość zawodową wiąże głównie z diagnostyką obrazową. Prywatnie wraz z narzeczoną prowadzi bloga „The Travelling Spaniels”, uwielbia podróżować, zwłaszcza po polskich górach.

Tech. Wet. Katarzyna Kosińska

Z wykształcenia tłumacz języka niemieckiego, całkowicie oddana zwierzętom. W lecznicy spotkacie ją Państwo w gabinecie lub na recepcji. Odpowiada za opiekę̨ nad pacjentami szpitalnymi oraz asystę̨ chirurgiczną. Uczestniczka wielu kursów i konferencji na temat żywienia zwierząt i behawiorystki. Prywatnie Pani Prezes Fundacji Psystań dla Zwierząt właścicielka 2 dobermanów i 4 naprawdę̨ szczęśliwych kotów.

Mgr inż. Katarzyna Krok

Z wykształcenia zootechnik, dyplomowany behawiorysta zwierzęcy, trener psów oraz groomer. Swoją wiedzę na temat psów zdobywała na licznych kursach i szkoleniach. W przychodni zajmuje się pielęgnacją zwierząt oraz obsługą recepcji. Bardzo chętnie doradzi również w zakresie zachowania Państwa podopiecznych i problemów z tym związanymi. W wolnych chwilach nie pogardzi dobrą książką, jednak najlepiej wypoczywa podczas górskich wędrówek. Jest szczęśliwą posiadaczką niewielkiej suczki Zary, od której zaczęła się jej poważna przygoda ze światem zwierząt.

Mgr inż. Katarzyna Małachowska

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie na wydziale Marketingu i Zarządzania. W lecznicy spotkacie ją Państwo na recepcji. To z nią załatwicie wszystkie sprawy administracyjne. Dzięki niej naszym lekarzom nie brakuje leków a Państwa pupilom karmy. Prywatnie zajmuje się rękodziełem tkając wszystko czego dusza zapragnie, nie na darmo nosi tytuł: Technik Włókiennik specjalność Tkactwo Dekoracyjne. Ogarnia nasz lecznicowy chaos z szydełkiem w ręku.

Kornelia Nowak-Wal

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie kierunek Historia. Miłośniczka zwierząt, szczególnie psów dużych ras i gryzoni. Szczęśliwa „psia mama” Meli -berneńskiego psa pasterskiego. W Animedzie spotkacie ją na recepcji oraz w salonie groomerskim.  Nieustannie nabywa doświadczenie poprzez kursy i szkolenia. Jej pasją jest architektura wnętrz i kultura żydowska.

  Facebook